Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetleri Bölümü, Barış Avcı’yı ağırladı

Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetleri Bölümü, Barış Avcı’yı ağırladı

Yakın Doğu Üniversitesi İletişim Fakültesi bünyesinde yer alan Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetleri Bölümü Yakın Doğu Üniversitesi Büyük Kütüphanesinde yönetim danışmanı Barış Avcı’yı ağırladı.

YDÜ İletişim Fakültesi Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetleri Bölümü tarafından düzenlenen seminerde kişisel markayı oluşturan unsurlar; kişisel değerler, yönetim becerileri, iletişim, kişisel farkındalık, kişilik, kişisel imaj, hedefler ve fiziksel yapı ile ilgili bilgilere yer verildiği belirtildi. Seminer, üniversite öğrencileri, meslek liseleri ve düz liseler’den katılan öğrencilerin yoğun ilgisiyle gerçekleşti.

Düzenlenen seminerle ilgili bilgi veren Bölüm Koordinatörü Yeşim Üstün AKSOY, ‘‘Kişisel Marka olmak, bireyin hayatında sahip olduğu her şeyle; özü, sözü, imajı ile hedef kitlesine verdiği mesaj, yarattığı fark, kendine, işine ve ilişkilerine kattığı değerlere dayalı bir kimlik tanımlamasıdır. Öncelikle kendinizi, özel farklılıklarınızı ve benzersiz yanlarınızı belirlemenize, sonra başarınızı bunlar üzerinden gerçekleştirmenizi sağlayan bir hizmettir’’ dedi. AKSOY, öğrencilerin teorik ve uygulamalı olarak aldıkları meslek derslerinin yanısıra sürekli kendilerini geliştirimeleri ve iş hayatına kendilerini hazırlamaları için bu tür eğitimler düzenlediklerini dile getirdi.

Post Author: Orhan ÖZKILIÇ